• Telefon Numaramız

    +905074721696
  • E posta Adresimiz

    info@alidyainsaat.com

Alidya İnşaat olarak insan sağlığına duyarlı ve çevreci anahtar teslim projeler hazırlıyoruz. Anahtar teslim projelerin en önemli özelliği projenin hiçbir eksik olmaksızın tamamen bitirilmesidir. 

Sahibi olduğunuz arsa üzerine hızlı, ekonomik ve modern yapılar inşa etmek, tasarlamak, temelden çatıya kadar olan tüm imalat ve montaj çalışmalarını yapmak bizim işimiz. A’ dan z’ ye her türlü ihtiyacınıza, bütçenize, zevkinize ve tarzınıza uygun şekilde yapılar, tek katlı veya çok katlı konut, ev veya villalar tasarlıyor, projelendiriyor ve çalışmalarımıza başlıyoruz. 

Temelden çatıya, bahçe peyzajından dekorasyona kadar evinizin inşasını yapıp en kısa sürede sizlere sunuyoruz. Muhteşem projeleri çok uygun anahtar teslim ev fiyatlarımızla hayata geçiriyoruz. Konut projelerimizi, hızımızı, kalitemizi ve anahtar teslim ev fiyatlarımız için mutlaka firmamız Alidya İnşaat’dan teklif alın. Birbirinden şık, modern ve kullanışlı anahtar teslim ev/villa projelerimiz her zevke, bütçeye ve tarza hitap ediyor. Mutlu müşterilerimize sizler de katılın.